Zaistniej w sieci - 1200PLN na marketing twojego warsztatu

 

 

Nie wiesz albo “Zastanawiasz się” czemu wpisując w GOOGLE np. „szukam warsztatu na ustawienie geometrii w mojej okolicy” w wynikach wyszukiwania nie ma Ciebie?

Zaistniej w sieci! Niech klienci dowiedzą się o Tobie i nowych usługach w Twoim warsztacie.

 

Pomożemy Ci skutecznie wypromować w Internecie nową usługę i przyciągnąć klientów z okolicy.

 

Nie musisz zatrudniać informatyka czy płacić wyspecjalizowanym firmom za pozycjonowanie i promowanie Twojego serwisu w Internecie. Teraz do wybranego asortymentu z oferty wyposażenia warsztatu otrzymasz bezpłatnie pakiet marketingowego wsparcia warty 1200 zł. Szczegóły poniżej, przeczytaj uważnie!

 

Akcja promocyjna wystartowała 25 listopada i trwa do odwołania.

 

Teraz dodatkowo w ramach pakietu wsparcia otrzymujesz bezpłatny dostęp do Motointegrator Premium na 3 miesiące!

Więcej informacji na temat tego czym jest Motointegrator Premium i jakie korzyści może przynieść Twojemu biznesowi, znajdziesz na stronie motointegrator.com/pl/pl/premium

 

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji?

Prawo do odbioru nagrody przysługuje przy zakupie produktu z wybranego asortymentu z oferty wyposażenia warsztatów. Lista towarów objętych promocją znajduje się w regulaminie akcji (przejdź do regulaminu).

 

Co wchodzi w skład pakietu?

1.     Uzupełnienie lub zoptymalizowanie strony warsztatu na Motointegrator.com pod kątem SEO (marketing w wyszukiwarce internetowej) dla nowej usługi w ofercie warsztatu. W tym:

2.     Pierwsze miejsce na liście warsztatów w najbliższej okolicy na Motointegrator.com – aktywacja usługi wyniku sponsorowanego na 1 lub 2 miesiące w zależności od wielkości miasta.

3.     Sfinansowanie, konfiguracja i prowadzenie dedykowanej kampanii w Google (SEM), której celem jest wypromowanie nowej usługi warsztatu w wynikach Google.

4.     Graficzne opracowanie materiałów promujących nową usługę oraz przygotowanie ich do druku (np. baner na płot, plakat w warsztacie).

5.     Wsparcie w innych działaniach jak np. pomoc z założeniem wizytówki Google My Business, przygotowanie postów na Facebook.

6.     Raport z realizacji i efektywności przeprowadzonych działań.

 

Pakiet wsparcia marketingowego dotyczyć usługi powiązanej z zakupionym towarem z oferty promocyjnej wyposażenia warsztatu.

 

Jak zgłosić chęć odbioru pakietu?

 

Po zakupie sprzętu z asortymentu objętego promocją, wystarczy, że powiadomisz swojego Opiekuna Handlowego Inter Cars, o tym, że chcesz skorzystać z promocji. Następnie wypełnisz formularz zgłoszenia (pobierz formularz) i przekażesz go opiekunowi lub skan dokumentu prześlesz na adres warsztaty@motointegrator.pl

 

Skorzystaj z promocyjnej oferty i rozwijaj swój biznes z naszym wsparciem marketingowym.

Materiały do pobrania:

Regulamin promocji

Formularz zgłoszenia